Najciekawsze telefony są w ofercie T-Mobile
0

Najciekawsze telefony są w ofercie T-Mobile

0

Przeglądałem ostatnio sieć w poszukiwaniu interesujących oferty operatorów komórkowych, gdyż bliska mi osoba właśnie kończyła kontrakt. Zależało mi na ofercie, która rozliczana była jedną ryczałtową opłatą, w ramach której nie będzie ograniczeń związanych z ilością zredagowanych wiadomości i wykonanych połączeń. Ważny punktem był także pakiet dostępu do internetu. Porównując oferty można od razu zwrócić uwagę, że operatorzy żądają za swoje usługi podobnych kwot. Różnica jest natomiast znacząca w kwestii dostępnych do nabycia telefonów.

T-Mobile w swojej ofercie posiada takie perełki jak Samsung Galaxy Alpha, czy Galaxy S5 z dodatkowym prezentem w postaci bransoletki Gear Fit. Są także najnowsze urządzenia ze stajni Apple, także te w najbardziej pożądanych wersjach pamięciowych 64 i 128 gigabajtów. Flagowy model Sony Xperia Z3 jest dostępna w przystępnej cenowo ofercie już za 559 złotych.
Od razu zaznaczę, ze oferty nie szukałem na dość zawiłej stronie operatora, a poprzez porównywarkę ofert Comperia. Pod adresem https://www.comperia.pl/oferta-tmobile znaleźć można wszystkie usług dostępne w ramach oferty postapid, pogrupowane według ceny.
W zależności od wybranej oferty, operator subsydiuje konkretne modele telefonów. W przypadku najtańszej oferty za 49.99 złotych miesięcznie, gdzie połączenia głosowe oraz wiadomości tekstowe są dostępne w cenie, bez limitu, a także dostajemy aż 500 megabajtów transferu do wykorzystania w Internecie, T-Mobile oferuje nam wybór jednego z 53 telefonów w obniżonej cenie.
Oczywiście im cena miesięcznego abonamentu rośnie, tym dostępne modele urządzeń są lepszej klasy, a przy tym są jeszcze tańsze. Przy najwyższej opcji abonamentowej na poziomie 149.99 złotych, możemy liczyć na zakup najnowszego modelu LG G3 S czy Xperii T3 za cenę 9 złotych. A to wszystko z usługami głosowo-tekstowymi bez limitu i internetem z transferem 3 gigabajtów w ramach tej jednej opłaty.

 

Comperia jest podmiotem oferującym usługi T-Mobile w ramach oferty abonamentowej tego operatora. Oferowane przez portal ceny ofert, usług i telefonów odpowiadają aktualnym warunkom dostępnym w głównym kanale sprzedaży T-Mobile. Dlatego jeżeli poszukujecie dobrej oferty usług telekomunikacyjnej z ciekawym i przystępnym cenowo telefonem, warto swoje pierwsze internetowe kroki skierować właśnie w stronę tej porównywarki.

*Artykuł sponsorowany
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *