Nadchodzi nowy iPod Touch?

Nadchodzi nowy iPod Touch?

0

Kod opublikowanego omylnie systemu iOS 11 Golden Master to prawdziwa kopalnia ciekawostek związanych z przyszłymi urządzeniami firmy z Cupertino. Zakamarki oprogramowania na kilka dni przed konferencją Apple uchyliły już nawet nie rąbka, a większą część tajemnicy jakiej do 12 września chciał dochować kalifornijski producent. Może zatem okazać się, że w dniu jutrzejszym obędzie się bez niespodzianek.

Najnowsze doniesienia także związane są z kodem wspomnianego systemu, w którym doszukano się wzmianki o nowym modelu iPoda Touch. Urządzenie ostatni raz aktualizowane było w 2015 roku.

Zgodnie z treścią najnowszego raoportu w kodzie znajduje się wzmianka o urządzeniu roboczo nazwanym iPod 8.1, który ma posiadać wsparcie dla technologii rozpoznawania twarzy Face ID. Pod obudową ma znaleźć się chip A9 lub A10, bowiem tylko te procesory zapewnią obsługę nowego zabezieczenia. Istnieją jednak domysły, że być może kod źródłowy systemu iOS 11 jest napisany z myślą o dalszej przyszłości i wspomniane urządzenie nie pojawi się w dniu jutrzejszym, a na przykład w przyszłym roku.

Źródło: iDownloadBlog

 

Nadchodzi nowy iPod Touch?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.