Home Newsy „Music MiniPlayer” dla komputerów Mac
„Music MiniPlayer” dla komputerów Mac
0

„Music MiniPlayer” dla komputerów Mac

0

Nowa aplikacja od dewelopera Mario Guzmana, nazwana „Music MiniPlayer ”, replikuje projekt klasycznego iTunes 10 MiniPlayer dla komputerów Mac, ale z kilkoma dodanymi nowościami.

Music MiniPlayer od Mario Guzmana to nowa aplikacja do zdalnego sterowania dla aplikacji Muzyka na Macu. Jak wyjaśniono w MacStories, Music MiniPlayer nie jest samym odtwarzaczem muzyki, ale raczej oddzielnym narzędziem, które współpracuje z aplikacją Muzyka wbudowaną w macOS. Music MiniPlayer oferuje niesamowitą wersję iTunes 10 MiniPlayer, napisaną przy użyciu platform Core Graphics i Core Animation. Narzędzie zawiera wszystkie te same elementy sterujące, w tym szybki dostęp do przycisków odtwarzania i wstrzymywania, przycisków przewijania do przodu i do tyłu, suwaka oraz szczegółów aktualnie odtwarzanego utworu, albumu i wykonawcy.

W przeciwieństwie do iTunes 10 MiniPlayer, to nowe narzędzie Music MiniPlayer oferuje również szybki dostęp do wszystkich twoich list odtwarzania. Oznacza to, że możesz szybko przeglądać całą kolekcję list odtwarzania, wybierać opcje odtwarzania losowego lub powtarzania i rozpocząć odtwarzanie bez konieczności korzystania z samej aplikacji Muzyka. Dla dodatkowej wygody Music MiniPlayer może nawet unosić się nad innymi oknami, dzięki czemu zawsze masz szybki dostęp do elementów sterujących odtwarzaniem i list odtwarzania.

źródło: 9to5mac.com

„Music MiniPlayer” dla komputerów Mac

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.