Monster POWERCARD  – Full Power Monster ? mała i lekka bateria z dodatkową porcją energii dla smartfona

Monster POWERCARD – Full Power Monster ? mała i lekka bateria z dodatkową porcją energii dla smartfona

0

Monster DNA On Ear w AppleMobile.pl 26

 

By nie zabrakło nam za szybko prądu w urządzeniu, z którego słuchamy ulubionych utworów na słuchawkach Monster, firma stworzyła powerbank, dzięki któremu możemy przedłużyć życie naszego telefonu, gdy nie mamy możliwości podłączenia ładowarki do gniazdka. Bateria zewnętrzna marki Monster to chyba jeden z najmniejszych, przypominających kartę płatnicza akumulatorów zewnętrznych, który pozwoli do pełna naładować baterię iPhone’a czy innego smartfona.

MonsterPowerCard

Karta Monster to urządzenie ciekawe, małe, poręczne i bardzo praktyczne. Jego pojemność 1650 mAh pozwoli na przechowanie energii, która naładuje niemal każdy zupełnie rozładowany akumulator smartfona do pełna. W zestawie prócz akumulatora znajdziemy krótki przewód do ładowania baterii w standardzie USB. Baterię można uzupełnić albo ze złącza USB wbudowanego w komputer, albo z ładowarki na przykład iPhone’a. Aluminiowa, lakierowana obudowa wygląda bardzo ładnie, a charakteru dodaje jej wyczuwalne pod palcem logo marki Monster.

pjjgkg0x.b0k

Niewielkie gabaryty z powodzeniem pozwolą na noszenie power-karty w portfelu. O wiele chętniej nosiłbym ja przypięta na przykład do kluczy, jak testowany przez nas brelok Juice Pack Reserve. Faktem jest, że tamten akumulator gabarytami jest sporo większy, a prócz tego charakteryzował się ponad 2 krotnie mniejszą pojemnością 700mAh.

CAPTION-4-Monster-rechargeable-POWERCARDS-214x300

W zestawie z kartą Monster nie znajdziemy przewodu do ładowania smartfonu. Jest to spowodowane uniwersalnością baterii. Można nią naładować w zasadzie dowolne urządzenie, które obsługuje ładowanie z USB i nie wymaga natężenia prądu większego niż 1.5A. Do naładowania smartfonu musimy więc użyć przewodu z zestawu z telefonem. Po podłączeniu kabla naciskamy przycisk na obudowie Monster karty i po chwili telefon zaczyna się ładować. Takie Ładowanie nei trwa dłużej niż tradycyjne z gniazdka USB. Oczywiście telefon można łądowac podczas normalnego użytkowania.

133333-00_image_03

Karta Monster z racji niewielkich rozmiarów i dużej pojemności wbudowanego akumulatora może zapewnić nam dodatkową energię w kryzysowej sytuacji. Warto więc zastanowić się nad jej zakupem, szczególnie gdy często już w połowie roboczego dnia zaczynam nam brakować energii w smartfonie.

 kup ten produkt

Zalety:

  • Mała, lekka i cienka
  • Bardzo duża pojemność jak na jej gabaryty
  • Przyjemna wizualnie
  • Solidnie wykonana
  • Uniwersalna w doborze urządzeń do naładowania

 

Wady:

  • Brak
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *