Home Newsy Mio MiVue 886 pierwszy wideorejestrator marki Mio z rzeczywistym 4K UHD i aktywnym HDR. Ekstremalna wyrazistość obrazu!
Mio MiVue 886 pierwszy wideorejestrator marki Mio z rzeczywistym 4K UHD i aktywnym HDR. Ekstremalna wyrazistość obrazu!
0

Mio MiVue 886 pierwszy wideorejestrator marki Mio z rzeczywistym 4K UHD i aktywnym HDR. Ekstremalna wyrazistość obrazu!

0

Największy w Europie producent wideorejestratorów, marka Mio, wprowadził na rynek kamerę samochodową MiVue 886. Rozdzielczość 4K UHD oraz wbudowany HDR sprawią, że kierowca otrzyma wysokiej jakości nagrania niezależnie od pory dnia.

Model ten ma większy niż w innych wideorejestratorach sensor 1/1.8, funkcję HDR i autorskie rozwiązanie Mio Night Vision Ultra. Tylko połączenie najwyższej jakości podzespołów i odpowiedniej technologii gwarantuje jaśniejsze, wyraźniejsze i bardziej nasycone kolorami obrazy nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

MiVue 886 posiada rzeczywisty kąt widzenia wynoszący aż 160 stopni co pozwala na rejestrację szczegółów znajdujących się na poboczu. To, co wyróżnia MiVue 886 i ma kluczowe znaczenie dla wiarygodności nagrania, to płynność odtwarzanego obrazu oraz jego szczegółowość. Użytkownik ma do dyspozycji aż 6 ustawień rozdzielczości, w tym możliwość nagrywania w tempie 120 FPS przy rozdzielczości Full HD.

Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne – czyli creme de la creme dla najbardziej wymagających 

Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue 886 rejestruje wiele klatek w rozdzielczości 2K z różnymi wartościami ekspozycji. Następnie łączy te klatki, aby otworzyć pojedyńczy obraz. Jest on bardziej czytelny, wyrazisty, nasycony. Nie można również zapomnieć o tym, iż ilość szumów jest zredukowana do absolutnego minimum. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.

Absolutny top wśród kamer samochodowych 

Kamera MiVue 886 może zasługiwać na takie miano dzięki zapisowi plików na karcie SD, nie co minutę a co sekundę! Taka częstotliwośc zapewnia maksymalną ochronę danych.. Format wideo MP4(H.264) pozwala na większą kompatybilność z systemami Windows, iOS i Android. Należy pamietać iż takiej klasy sprzęt wymaga wsparcia również odpowiedniej karty SD, rekomendowane są typy U3 z 256GB pojemności.

Cena urządzanie to 1099 PLN, do nabycia u wybranych partnerów handlowych marki Mio.

Mio MiVue 886 pierwszy wideorejestrator marki Mio z rzeczywistym 4K UHD i aktywnym HDR. Ekstremalna wyrazistość obrazu!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *