Home Newsy D-Link rozbudowuje rodzinę urządzeń EAGLE PRO AI o zestawy mesh Wi-Fi 6 oraz wzmacniacz sygnału
D-Link rozbudowuje rodzinę urządzeń EAGLE PRO AI o zestawy mesh Wi-Fi 6 oraz wzmacniacz sygnału
0

D-Link rozbudowuje rodzinę urządzeń EAGLE PRO AI o zestawy mesh Wi-Fi 6 oraz wzmacniacz sygnału

0

D-Link, globalny lider w technologiach sieciowych wprowadził na rynek systemy mesh EAGLE PRO AI AX1500 (M15-2 i M15-3) oraz wzmacniacz sygnału AX1500 Mesh (E15). Urządzenia zapewniają korzystanie ze stale optymalizowanych przez algorytmy AI połączeń w sieci mesh, z szybkimi transferami w najnowszym standardzie Wi-Fi 6. To idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych biur.

Nowe urządzenia umożliwiają połączenia z łączną szybkością w dwóch zakresach do 1,500 Mb/s ze wsparciem najnowszych technologii Wi-Fi 6 – 1024 QAM, MU-MIMO oraz OFDMA. W konstrukcjach zastosowano rozwiązanie AI Wi-Fi Optimiser, stale monitorujące i zapewniające połączenia z najlepszym kanałem Wi-Fi oraz AI Traffic Optimiser, który priorytetyzuje przesyłanie najważniejszych danych, zapewniając wygodę korzystania oraz stabilność połączeń. 

Systemy mesh EAGLE PRO AI AX1500 (dostępne w dwu i trzyczęściowych zestawach) zaprojektowano z myślą o pokryciu sygnałem sieci bezprzewodowej obszarów odpowiednio do 370 m2 oraz 500 m2. Systemy mesh można rozbudować – maksymalnie mogą składać się z czterech jednostek. Zaadaptowana funkcja AI Mesh Optimiser odpowiada za stałą optymalizację połączenia, dzięki czemu użytkownicy zawsze mogą korzystać z wydajnej sieci mesh.

Wbudowany AI Assistant automatycznie monitoruje sieć i wysyła raporty oraz zalecenia, które są dostępne w aplikacji EAGLE PRO AI lub menu konfiguracyjnym urządzenia. Wsparcie WPA3 oznacza, że sieć Wi-Fi jest zabezpieczona przez najnowszą technologię szyfrowania. Urządzenia z rodziny EAGLE PRO AI Series są też zgodne z Asystentem Google i Amazon Alexa, dzięki czemu użytkownicy mogą wydawać polecenia głosem, co ułatwia zarządzanie siecią.

D-Link rozbudowuje rodzinę urządzeń EAGLE PRO AI o zestawy mesh Wi-Fi 6 oraz wzmacniacz sygnału

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *