Microsoft rozpoczął wdrażanie integracji zdjęć iCloud w systemie Windows 11
0

Microsoft rozpoczął wdrażanie integracji zdjęć iCloud w systemie Windows 11

0

Mricrosoft ogłosił, że integracja zdjęć iCloud w aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 11 zaczyna się wraz z aktualizacją aplikacji w sklepie Microsoft Store. Firma spodziewa się, że aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników systemu Windows 11 do końca miesiąca.

Integracja „iCloud Photos” umożliwia użytkownikom iPhone’a dostęp do wszystkich swoich zdjęć w aplikacji Zdjęcia na urządzeniach z systemem Windows 11. W poście na blogu Microsoft twierdzi, że użytkownicy muszą po prostu pobrać aplikację iCloud dla Windows ze sklepu Microsoft Store. Następnie włączyć synchronizację zdjęć iCloud, a zdjęcia pojawią się automatycznie w zaktualizowanej aplikacji.

Microsoft ogłosił wcześniej, że samodzielne aplikacje Apple Music i Apple TV pojawią się w systemie Windows w przyszłym roku. Obecnie użytkownicy systemu Windowsa muszą uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Apple TV+ w Internecie pod adresem tv.apple.com. Apple Music jest dostępne w Internecie lub w przestarzałej aplikacji iTunes dla systemu Windows. Microsoft powiedział, że zapowiedzi obu aplikacji będą dostępne w Microsoft Store jeszcze w tym roku.

źódło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *