macOS Monterey 12.2.1 naprawia błąd z nadmiernym zużywaniem energii przez urządzenia podłączone poprzez bluetooth
0

macOS Monterey 12.2.1 naprawia błąd z nadmiernym zużywaniem energii przez urządzenia podłączone poprzez bluetooth

0

Firma Apple udostępniła kilka dni temu aktualizację dla systemu macOS Monterey o numerze 12.2.1. Ta drobna aktualizacja naprawia błąd, który pojawił się w poprzedniej aktualizacji.

Aktualizację „macOS Monterey” 12.2.1‌‌ można pobrać na wszystkie kwalifikujące się komputery Mac, korzystając z sekcji Aktualizacja oprogramowania w Preferencjach systemowych.

Według informacji o wydaniu Apple, „macOS Monterey” 12.2.1 rozwiązuje błąd, który powodował, że urządzenia Bluetooth podłączone do komputerów Mac zużywały nadmierną ilość energii.

Niektórzy dotknięci użytkownicy zauważyli, że żywotność baterii ich komputerów Mac spadła ze 100% do 0% w trybie uśpienia przez noc po zainstalowaniu aktualizacji macOS 12.2, dotyczy to zarówno komputerów Mac z procesorami Intel, jak i komputerów Mac z krzemem firmy Apple. Problem ustał, gdy Bluetooth został wyłączony lub gdy akcesoria Bluetooth zostały odłączone od Maca, co nie było idealnym rozwiązaniem dla użytkowników.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *