Home Newsy MacBook Pro i iPad Pro z ekranami mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku!
MacBook Pro i iPad Pro z ekranami mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku!
0

MacBook Pro i iPad Pro z ekranami mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku!

0

Od dłuższego czasu mówi się, że firma Apple ma zamiar wprowadzić do swojej oferty produkty, które będą posiadać wyświetlacze w technologii mini-LED.

Nowe informacje spływające z raportów twierdzą, że Apple ma wprowadzić  na rynek pierwszego iPada Pro z ekranem wykonanym w technologii mini-LED w pierwszym kwartale 2021 roku. Tym samym nowe modele MacBooków Pro z ekranami również wykonanymi w technologii mini-LED mają pojawić się na rynku w drugim kwartale.

Jak informuje raport:

„Dostawcy Apple na Tajwanie, w tym dostawca chipów LED Epistar, specjalista ds. Testowania i sortowania FitTech, dostawca usług SMT Tajwan Surface Montażu Technology, dostawca tablic podświetlających Zhen Ding Technology, dostawca rozwiązań chłodzących Auras Technology i producent urządzeń procesowych All Ring Technology wzrost z nadchodzących dostaw urządzeń Apple z podświetleniem miniLED”

MacBook Pro i iPad Pro z ekranami mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *