Home Newsy Mac mini zostanie wreszcie zaktualizowany?
Mac mini zostanie wreszcie zaktualizowany?
0

Mac mini zostanie wreszcie zaktualizowany?

0

Niemal każdy komputer ze stajni Apple co roku poddawany jest aktualizacji pod kątem znajdujących się wewnątrz jego obudowy podzespołów, nie wspominając już o produktach odświeżanych co jakiś czas wizualnie. Taka tendencja towarzyszyła przynajmniej do tej pory wszystkim modelom Macbook’a, a i iMac nie pozostał bez wsparcia technicznego.

Mac mini od prawie dwóch lat traktowany jest po macoszemu przez inżynierów z Cupertino, co w pewnym momencie zaczęło już nasuwać podejrzenia związane z możliwym wycofaniem tego komputera ze sprzedaży.

Tymczasem serwis MacRumors powołując się na informacje pochodzące ze sprawdzonego źródła donosi, iż najdalej w lutym doczekamy się odświeżenia tegoż właśnie sprzętu.

Najprawdopodobniej jednak konstrukcja obudowy pozostanie nietknięta, a więc w formie jaką znamy dzisiaj, zaś ewolucji doczekają się procesor, karta graficzna oraz moduł Wi-Fi.

Nie da się ukryć, iż gadżet prosi się także o nowe oblicze wizualne, a mając na uwadze ostatnią metamorfozę Mac’a Pro można liczyć na to, że i Mac mini wkrótce doczeka się nowej twarzy. Kto wie, czy nie nastąpi to wcześniej niż można byłoby się tego spodziewać.

Źródło: MacRumors

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.