Koncept nowego iPada Pro

Koncept nowego iPada Pro

0

Prawdopodobnie już we wrześniu wraz z nowymi modelami iPhone’a na rynek trafi także nowa generacja iPada Pro. Wiele plotek publikowanych w sieci od miesięcy sugeruje, iż urządzenie to konstrukcyjnie nawiązywać ma do bezramkowego rozwiązania jakie zaimplementowano w iPhone’a X.

Tymczasem w sieci pojawił się koncept iPada Pro bazujący na treści wszystkich tych nieoficjalnych doniesień. Grafiki oparto również o informacje jakie posiada pewien bloger, a który to w przeszłości dostarczał wielu sprawdzonych informacji. `

Nadchodzący model zatem ma posiadać konstrukcję o bardzo cienkich ramkach wokół ekranu, wystającym obiektywem kamery oraz czterema głośnikami po jednym na każdym rogu obudowy. Z konstrukcji zniknie również tradycyjne wejście audio, a złącze Smart Connector zmieni swoje obecne położenie i umożliwi podłączenie klawiatury tylko w orientacji pionowej. Powodem, dla którego tak się stanie ma być technologia Face ID, która nie działa w trybie poziomym. Oznacza to oczywiście brak wsparcia dla obecnych klawiatur kalifornijskiej firmy.

Nowe modele iPada Pro moją być wyposażone w procesor A12X z pamięcią witrtualną RAM 4 GB. Na dane użytkownika Apple ma maksymalnie przeznaczyć 512 GB miejsca na dysku. Oba modele wciąż będą posiadały wsparcie dla rysika Apple Pencil.

Szacuje się, że nowe wersje jabłkowych tabletów mogą zostać wycenione na 749 dolarów za wersję z ekranem 10,5 cala oraz 899 dolarów amerykańskich.

Źródło: MySmartPrice

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *