Kolejny udany koncept iPhone’a 8

Kolejny udany koncept iPhone’a 8

0

W tym roku częściej niż poprzednio w sieci publikowane są wizje nadchodzącego modelu iPhone’a. Wszystko za sprawą plotek i nieoficjalnych doniesień sugerujących wrześniowy debiut urządzenia dość mocno zmienionego konstrukcyjnie.

Wiele informacji szacuje, iż w tym roku Apple uczci jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku oferując urządzenie o całkiem nowym wyglądzie i dalece zaawansowanych funkcjach. Będzie ono znacznie droższe niż wstępnie przypuszczano i po raz pierwszy w historii cena smartfona przekroczy pułap 1000 dolarów amerykańskich.

AlHasan Husni jest autorem kolejnego konceptu iPhone’a 8/X, czy jak sugerują ostatnie plotki Edition. Twórca grafik wykorzystał do ich stworzenia treść dotąd opublikowanych informacji. Jego urządzenie zatem zostało wyposażone w zaokrąglony po bokach ekran typu OLED i pozbawione przycisku Home oraz czytnika linii papilarnych.

W dolnej części ekranu urządzenia znajduje się obszar funkcyjny będący czymś na wzór panelu Touch Bar znanego z nowych MacBooków Pro. Wizja nie jest jednak tylko propozycją wyglądu iPhone’a ale także systemu iOS. Autor pracy zaprezentował głównie wygląd trybu nocnego w poszczególnych, natywnych aplikacjach.

Źródło: Dribbble

 

Kolejny udany koncept iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *