Home Newsy Kolejny koncept iPhone’a SE 2
Kolejny koncept iPhone’a SE 2
0

Kolejny koncept iPhone’a SE 2

0

Pomału zbliża się termin pierwszej w tym roku konferencji Apple. Choć będzie ona poświęcona sektorowi edukacyjnemu i dedykowanym mu rozwiązaniom systemowym, to wielu użytkowników spodziewa się również nowości sprzętowych. Na liście oczekiwań znajduje się między innymi kolejna generacja iPhone’a SE.

Urządzenie stało się bardzo popularne dzięki małym gabarytom i ekranowi, który wygodnie można obsłużyć jedną ręką. W tym roku w marcu mijają już dwa lata od premiery tego modelu, więc nie dziwi fakt, iż wielu wyczekuje następcy.

W sieci jednak pojawiły się plotki, iż nie należy się po nim spodziewać znaczących zmian we wzornictwie. Apple ma jedynie nieco odświeżyć to urządzenie o lepsze komponenty, być może również doda wsparcie dla ładowania indukcyjnego.

Oznaczałoby to implementację szklanej obudowy tak jak ma to miejsce w przypadku zeszłorocznych modeli. Taką właśnie wizję tego sprzętu stworzył Martin Hajek. Jego koncept wizualnie nie różni się praktycznie niczym od poprzednika. Jedyną znaczącą zmianą jest właśnie szklana obudowa.

Źródło: Martin Hajek

 

Kolejny koncept iPhone’a SE 2

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *