Home Newsy Kolejne dowody na pojawienie się iPada ze wsparciem dla Face ID
Kolejne dowody na pojawienie się iPada ze wsparciem dla Face ID

Kolejne dowody na pojawienie się iPada ze wsparciem dla Face ID

0

W przeszłości nie raz byliśmy świadkami sytuacji, w której kod oprogramowania od Apple zdradzał szczegóły związane z przyszłymi urządzeniami tej firmy lub mającymi pojawić się funkcjami systemowymi. Dlatego też deweloperzy za każdym razem kiedy wychodzi nowy soft prześwietlają jego zakamarki w nadziei, iż znajdą tam ciekawe informacje.

Tym razem w becie platformy iOS 12 odnaleziono zapisy potwierdzające, iż już niebawem pojawi się w ofercie nowy model iPada ze wsparciem dla technologii Face ID. Nadchodzący tablet zatem prawdopodobnie zostanie pozbawiony czytnika linii papilarnych, a jego wygląd inspirowany będzie designem iPhone’a X. Odkrycia dokonał Steven Troughton-Smith dobrze znany już internautom z wcześniejszych tego typu akcji.

Na debiut nowego modelu iPada wskazuje odnaleziona nowa wersja AvatarKit , która z powodzeniem działa na iPadzie właśnie. Framework ten odpowiedzialny jest za ikony Animoji, które wymagają obecności kamery True Depth. Stąd właśnie domysły, że w powyższą zostanie wyposażony jabłkowy tablet.

Do tej pory AvatarKit dostępne było wyłącznie dla iPhone’a X.

Źródło: MacRumors

 

Kolejne dowody na pojawienie się iPada ze wsparciem dla Face ID

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *