Home Newsy Kolejna, piękna wizja iPhone’a SE 2
Kolejna, piękna wizja iPhone’a SE 2
0

Kolejna, piękna wizja iPhone’a SE 2

0

Bez wątpienia następca iPhone’a SE, to model, którego wyczekuje wielu użytkowników. Urządzenie po raz pierwszy zaprezentowane w 2016 roku do tej pory nie doczekało się kontynuacji pomimo, że cieszy się ono sporym zainteresowaniem. Mały, wygodny w obsłudze jedną ręką ekran, to główny atut tego modelu jabłkowego smartfona.

Nie dziwi zatem fakt, że świat wyczekuje następcy o nieco zmienionym designie, najlepiej inspirowanym rozwiązaniami znanymi z iPhone’a X. W seici już niejednokrotnie pojawiły się koncepty takiego urządzenia jednak najnowszy z nich jaki wyszedł z rąk serwisu EverythingApplePro śmiało można nazwać najbardziej udanym.

Zaprezentowany iPhone SE 2 posiada ekran edge-to edge oraz wsparcie dla kamery TrueDepth i technologii Face ID. Smafrtfon posiadałby również szklaną obudowę, która umożliwiłaby ładowanie bezprzewodowe. Niestety autor tego konceptu zaznacza, że ze względu na wysoki koszt produkcji takiego urządzenia Apple z pewnością nie tak go zaprojektuje o ile w ogóle rozważa wydanie następcy modelu SE.

Na krótkim filmie znalazł się obok iPhone’a SE 2 również Apple Watch 4 charakteryzujący się cieńszą obudową oraz większym, niemalże bezramkowym ekranem microLED.

Źródło: EverythingApplePro

Kolejna, piękna wizja iPhone’a SE 2

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *