Home Newsy Kiedy kolejna beta iOS 11?
Kiedy kolejna beta iOS 11?
0

Kiedy kolejna beta iOS 11?

0

Do czasu wrześniowej premiery nowych modeli iPhone’a Apple musi uporać się z niedoskonałościami systemu iOS 11, by oprogramowanie to wprowadzić do oficjalnego kanału dystrybucji. Pracy jeszcze jest sporo, a czasu niewiele. System iOS 11 beta 3, który niedawno ujrzał światło dzienne wręcz najeżony jest błędami i nieścisłościami funkcjonalnymi.

Redaktorzy serwisu Redmond Pie przeanalizowali kiedy można spodziewać się kolejnej aktualizacji oznaczonej jako beta 4, a także jak często do czasu premiery platformy mobilnej jej wersje poglądowe będą publikowane na serwerach kalifornijskiej firmy.

Pod uwagę zostały wzięte lata poprzednie i towarzyszący im cykl wydawania aktualizacji, a także czas jaki pozostał programistom do dopięcia oprogramowania na przysłowiowy ostatni guzik. Zdaniem redaktorów serwisu Apple będzie publikować kolejne wersje poglądowe w trybie co dwutygodniowym i tak jak do tej pory oraz w poprzednich latach w pierwszej kolejności pliki instalacyjne trafią do deweloperów, a dwa dni później do programu publicznych testów. Jeśli szacunki te się sprawdzą, to już 24 lipca powinna ukazać się czwarta beta systemu iOS 11. Dwa dni później 26 lipca ta sama aktualizacja, choć oznaczona tu jako beta 3 trafi do rąk osób uczestniczących w publicznych testach.

Źródło: Redmond Pie

 

Kiedy kolejna beta iOS 11?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)