Klon TikTok’a znalazł się na szczycie aplikacji w AppStore!
0

Klon TikTok’a znalazł się na szczycie aplikacji w AppStore!

0

W przeciągu kilku dni w sklepie AppStore pojawiła się nowa aplikacja „Zynn”. To nic innego, jak klon popularnej aplikacji TikTok, która w chwili obecnej jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie. Jak się jednak okazuje, klon „Zynn” uplasował się na pierwszym miejscu wśród najczęściej pobieranych aplikacji w AppStore!

Zynn to nie tylko klon TikToka, ale także bardzo dobrze finansowany naśladowca. Deweloper Zynn Owlii / Qianyun Zhao został przejęty przez wartą wiele miliardów dolarów chińską firmę Kuaishou.

„Jeszcze w grudniu Kuaishou wyceniono na 28 miliardów dolarów w rundzie finansowania obejmującej niektóre z największych chińskich firm technologicznych, takich jak Baidu i Tencent. Firma zarobiła w ubiegłym roku 5,7 miliarda USD.”

Klon TikTok'a znalazł się na szczycie aplikacji w AppStore!

Jak więc Zynn stał się tak bardzo popularną aplikacją? Otóż dzięki małym trikom, które przedstawiono poniżej:

„Jeśli pobierzesz Zynn i zarejestrujesz się, jednym z pierwszych monitów, które Cię powitają, jest wyskakujące okienko z informacją, że właśnie na Twoje konto wpłynął 1 USD. Poleć znajomemu Zynn, a zarobisz 20 dolarów. Za każdych pięciu poleconych znajomych otrzymasz dodatkowe 10 USD. Przewiń kanał wideo Zynn, a także zgromadzisz punkty, które zamieniają się w kieszenie, dodając do sumy pieniężnej.”

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *