Home Newsy JBL Synchros S500. Realizm koncertowego dźwięku
JBL Synchros S500. Realizm koncertowego dźwięku
0

JBL Synchros S500. Realizm koncertowego dźwięku

0

Ikona

Odkąd w laboratoriach Harmana przeanalizowano sposób, w jaki człowiek słyszy dźwięki, i na tej podstawie opracowano technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku LiveStage, najlepsze słuchawki JBL zyskały walor, nieosiągalny dla produktów innych marek. Do tego ekskluzywnego grona dołączył niedawno model Synchros S500.

Technologia LiveStage pozwala tworzyć słuchawki, które nie tylko gwarantują najwyższą jakość dźwięku, ale też budują scenę muzyczną, która daje użytkownikowi słuchawek wrażenie, że źródło dźwięku znajduje się nie w jego uchu, ale na wprost, jak podczas koncertu na żywo.

JBL Synchros S500 01

S500 to wysokiej klasy stereofoniczne słuchawki wokółuszne. Już na pierwszy rzut oka widać, że nowocześnie zaprojektowany sprzęt został bogato wyposażony. Sercem słuchawek są 50-milimetrowe przetworniki obudowane solidnymi, miękkimi muszlami ze skóry, zapewniającymi komfort odsłuchu. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że nowoczesny przetwornik radzi sobie naprawdę świetnie, budując koncertową potęgę i realizm dźwięku w całym zakresie częstotliwości  10 Hz – 22 kHz.

JBL_Synchros500_WHT02

Wspólnie z muszlami o starannie wyważonej akustyce realizuje on JBL-owską technologię PureBass, która daje dźwiękowi nieskrępowaną moc przy przejrzystości impulsów niskotonowych o rewelacyjnej charakterystyce. Wypinany przewód wchodzi tylko do jednej nausznicy, lewej. Jest na nim mikrofon i pilot, wyposażony w 3 przyciski. Przewód ten  można mieć w wersji do sterowania urządzeniami iOS (Apple) lub w wersji uniwersalnej (dla urządzeń z systemem Android i innymi). Nie tylko umożliwia on odbieranie telefonów bez zdejmowania słuchawek – otwiera też nieograniczone możliwości korzystania z iPoda, iPhone’a, iPada i innych urządzeń. Własne zasilanie w postaci dwóch baterii AAA gwarantuje nieprzerwane działanie technologii LiveStage przez 20 godzin.

JBL_Synchros500_BLK02

A do tego ten wzorcowy design, pożądany w najlepszych światowych klubach! Słuchawki są niezwykle lekkie i trwałe, m.in. dzięki temu, że ich masywny pałąk usztywniony jest cieniutkim rdzeniem z wysokogatunkowej stali. Dostępne są w jednolitym kolorze białym i czarnym, czyli jak chce producent, onyx i glacier.

JBL Synchros S500, cena 1299

 

Podstawowe parametry:

Przetwornik: 50mm

Pasmo: 10Hz – 22kHz

Max SPL: 117dB @ 30mW

Rated Power input: 30mW

Gniazdo: 3.5mm

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)