Home Newsy JBL Bar Studio
JBL Bar Studio
0

JBL Bar Studio

0

JBL Bar Studio to nowy dwukanałowy soundbar z technologią Bluetooth z nowej serii JBL Bar. To nieporównywalnie lepsza jakość dźwięku z telewizora.

Kompaktowy soundbar JBL Bar Studio zapewnia doskonały dźwięk podczas oglądania ulubionych seriali telewizyjnych, filmów i programów muzycznych. Jest smukły, doskonale wykonany i wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dzięki złączu HDMI (ARC) wystarczy podłączenie jednego przewodu HDMI pomiędzy soundbarem a telewizorem.

Dźwięk przestrzenny JBL i dwa porty basu przekształcają dźwięk z telewizora w prawdziwe kinowe brzmienie. Przestrzenny dźwięk JBL ożywia filmy bez konieczności stosowania dodatkowych przewodów lub głośników. Soundbar JBL Bar Studio jest wyposażony w technologię Bluetooth umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie ulubionej muzyki do głośnika. Jest łatwy w konfiguracji. Wystarczy połączyć soundbar i telewizor jednym przewodem HDMI. Soundbarem można sterować za pomocą pilota do telewizora (jest on kompatybilny z większością najpopularniejszych pilotów do telewizorów).

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią wierne, najwyższej jakości brzmienie i komfort podłączenia bez zbędnych przewodów.

Specyfikacja techniczna

Całkowita moc maksymalna: 30 W

Rozmiar przetworników soundbara: 2 x głośnik niskotonowy 2″, 2 x głośnik wysokotonowy 1,5″ mm

Maksymalne ciśnienie akustyczne: 90 dB

Pasmo przenoszenia: 60 Hz – 20 kHz

Wyjście HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC): 1

Wersja HDMI HDCP: 1.4

Wejścia audio: 1 analogowe, 1 optyczne, Bluetooth, USB

Wersja Bluetooth: 4.2

Wymiary soundbara (szer. x wys. x gł.): 614 x 58 x 86 (mm) 24,2″ x 2,3″ x 3,4″

Masa soundbara: 1,4 kg 3,1 lbs

Sugerowana cena detaliczna: 769 zł

 

JBL Bar Studio

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)