Home Newsy Jakość dźwięku Philips Fidelio zamknięta w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach
Jakość dźwięku Philips Fidelio zamknięta w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach
0

Jakość dźwięku Philips Fidelio zamknięta w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach

0

Marka Philips Sound przedstawia słuchawki premium typu TWS, które wyznaczają nowe standardy w zakresie konstrukcji, designu i jakości dźwięku. Model Philips Fidelio T1 oferuje doskonały i pełen detali dźwięk dzięki 10-milimetrowym przetwornikom, aktywną redukcję szumów, idealne dopasowanie poprzez różnorodne wymienne końcówki oraz wysoką jakość wykonania i oryginalne wzornictwo.

Seria Philips Fidelio skierowana jest do osób oczekujących od produktów audio brzmienia i wykonania najwyższej jakości, co przekłada się na doskonałe wrażenia podczas użytkowania. Podobnie jest w przypadku modelu Philips Fidelio T1 – to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem oraz oferują dźwięk charakterystyczny dla linii Fidelio: ciepłe, naturalne tony średnie, głębokie i dokładne basy oraz scenę pełną detali.

Wysokiej jakości brzmienie w jego pełnym zakresie to efekt zaawansowanej konstrukcji dwudrożnej, która łączy duży 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny zapewniający głęboki i szczegółowy bas oraz przetwornik armaturowy odpowiadający za szybką i szczegółową reakcję. Ponadto słuchawki obsługują kodek LDAC, który gwarantuje bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości.

Model Philips Fidelio T1 wyposażono w system Advanced Hybrid Noise Cancelling Pro+ wspierany przez sześć mikrofonów (po trzy w każdej słuchawce) zapewniających maksymalny poziom aktywnej redukcji szumów. Całość uzupełnia doskonała pasywna izolacja hałasu, którą daje szeroki wybór silikonowych końcówek w sześciu rozmiarach oraz pianek Comply w trzech rozmiarach. Tak rozbudowany zestaw elementów dousznych pozwala na precyzyjne dopasowanie do indywidualnych preferencji i przekłada się na długotrwały komfort noszenia.

Czas pracy Philips Fidelio T1 na baterii wynosi 9 godzin ciągłego odtwarzania z włączoną funkcją ANC, zaś kolejne 25 godzin działania zapewnia etui ładujące. Czas pracy bez włączonego ANC wynosi 13 godzin, które można wydłużyć o dodatkowe 35 godzin po naładowaniu w etui. Pełne ładowanie zajmuje dwie godziny, natomiast szybkie 15-minutowe podładowanie zapewnia godzinę dodatkowego odtwarzania.

Słuchawki Philips Fidelio T1 będą dostępne w sprzedaży od grudnia 2021 r. w rekomendowanej cenie 1399,99 zł.

Jakość dźwięku Philips Fidelio zamknięta w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *