Home Newsy Jakie urządzenia Apple zobaczymy w tym roku?
Jakie urządzenia Apple zobaczymy w tym roku?
0

Jakie urządzenia Apple zobaczymy w tym roku?

0

Spekulacji krążących wokół nadchodzących urządzeń od Apple ciąg dalszy, a wszystko za sprawą informacji jaką niedawno opublikowano w sieci dzięki firmie badawczej DisplaySearch.
Ta powołując się na sprawdzone źródła pochodzące rzekomo od bezpośrednich dostawców kalifornijskiego giganta donosi o trwających obecnie pracach rozwojowych związanych z różnymi wielkościami ekranów.

Na liście ujawnionej w sieci znaleźć można zapisy odpowiadające całej gamie, zróżnicowanych rozmiarem produktów, co też wywołało lawinę domysłów z nimi związanych i próbę przypisania poszczególnych pozycji do konkretnych urządzeń Apple.

Dane zawierają gabaryty ekranów mieszczące się w przedziale od 1,3 cala do nawet 105 cali oraz przypisaną im rozdzielczość.
Lista wyszczególnia poszczególne kategorie sprzętowe, wśród których znaleźć można smartfony, tablety, czy nawet telewizory.

 

 

Część z zamieszczonych danych idealnie pasuje do plotek związanych z przyszłymi produktami od Apple.
Najmniejszy z przedstawionych rozmiarów mógłby mieć przecież zastosowanie w długo wyczekiwanym zegarku iWatch, a obok niego znaleźć można także wielkości odpowiadające następnej wersji iPhone’a, większego iPad’a oraz, co ciekawe urządzenia będącego fabletem, czyli sprzętem mieszczącym się kategorii pomiędzy smartfonem, a tabletem.

Nadal jednak tajemnicą jest, co też faktycznie Apple pokaże nam w tym roku i czy wreszcie będzie to, coś świeżego w ofercie.

Źródło: DisplaySearch

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *