Home Artykuły Jak wgrać muzykę do iPhone przez iTunes?
Jak wgrać muzykę do iPhone przez iTunes?

Jak wgrać muzykę do iPhone przez iTunes?

0

Czy nie raz słyszałeś od znajomych posiadających nadgryzione jabłko, że wgrywanie muzyki na iPhone jest trudne i ciężko czegoś nie „spaprać”? Każda osoba, która tak mówi, plecie farmazony. Otóż wgrywanie muzyki na iPhone’a, iPoda, lub iPada jest dziecinnie proste. Pokażę Wam, jak w prosty sposób przerzucić waszą ulubioną muzyke na sprzęt Apple przez iTunes krok po kroku. Dobrze jest posiadać najnowszą wersję iTunes, choć nie jest to wymagane.

Po pobraniu i zainstalowaniu iTunes, włączamy program i naszym oczom ukazuje się strona główna.

Jest kilka sposobów na wgrywanie piosenek, pokaże wam ten najprostszy i moim zdaniem najwygodniejszy, wystarczy że wybierzemy z górnego paska „plik”, a następnie dwie możliwe opcje do wyboru „dodaj do biblioteki”, lub „dodaj folder do biblioteki”.

Po kliknięciu w jedną z dwóch możliwych opcji, otwiera nam się okno wyboru danej piosenki, lub folderu gdzie znajdują sie nasze ulubione, umilające czas tytuły. Przykładowo stworzyłem folder zatytułowany „muzyka” i wrzuciłem do niego piosenkę, którą chcę na swoim jabłkowym urządzeniu.

Gdy wybraliśmy już piosenkę, lub folder z utworami, kóre chcieliśmy umieścić na sprzęcie z nadgryzionym jabłkiem, naciskamy w iTunes ikonkę iPhone’a, opcja ta przeniesie nas do informacji o naszym telefonie.

Gdy wszystko juz mamy gotowe, nie pozostaje nam nic innego jak nacisnąć opcje „synchronizuj”. Tak naprawdę wszystko już mamy gotowe, i gdy nasze iUrządzenie zakończy synchronizację, będziemy mieć nasze utwory w aplikacji „muzyka”.

Mam nadzieję, że obaliłem mit odnośnie skomplikowanego wgrywanie muzyki na sprzęt Apple. Wierzę, że każdy z powyższym poradnikiem poradzi sobie z tym prostym zadaniem.

Autor: Czarek Pagórek

Jak wgrać muzykę do iPhone przez iTunes?

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.