Home Artykuły Jak przenieść całą muzykę ze swojego iPhone’a na komputer PC?

Jak przenieść całą muzykę ze swojego iPhone’a na komputer PC?

Jak przenieść całą muzykę ze swojego iPhone’a na komputer PC?
0

Jak przenieść całą muzykę ze swojego iPhone’a na komputer PC?

Czy kiedykolwiek chciałeś przenieść muzykę z iPhone’a do komputera, ale nie wiedziałeś jak?

 

W tym artykule pokażę dwie metody jak to zrobić. Możesz wybrać iTunes, czyli oprogramowanie do zarządzania urządzeniami firmy Apple lub aplikację innej firmy.

 

Wykorzystanie iTunes:

  1. Upewnij się, że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja iTunes.
  2. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB. Jeśli będzie to pierwsze połączenie między urządzeniami to pojawi się powiadomienie o zaufanie dla komputera w iPhonie. Wybierz „Zaufaj”, aby kontynuować.
  3. Kliknij Plik w lewym górnym rogu okna iTunes. Następnie wybierz UrządzeniaPrzenieś zakupy z „Nazwa Twojego iPhone’a”.
  4. iTunes automatycznie prześle utwory. Po przeniesieniu cała muzyka będzie z powrotem w folderze Music Library w iTunes.

Wadą tej metody jest to, że jest dostępna tylko wtedy, gdy Twoje utwory zostały kupione w iTunes. To ograniczenie ma na celu zniechęcenie do piractwa. Jeśli Twoje utwory pochodzą ze źródeł innych niż iTunes, będziesz potrzebował alternatywnego programu.

 

Wykorzystanie WinX MediaTrans:

WinX MediaTrans jest jedną z popularnych alternatyw dla iTunes. Ta aplikacja obsługuje transfer dwukierunkowy, co oznacza, że możesz z łatwością synchronizować utwory, listy odtwarzania, albumy z komputera na iPhone’a lub odwrotnie.

  1. Przejdź do strony WinX MediaTrans, a następnie pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze. Jest również darmowa wersja na Maca.
  2. Podłącz iPhone’a do komputera i uruchom program.
  3. Wejdź do interfejsu przesyłania muzyki iPhone’a, klikając „Music Manager” w głównym oknie. Aplikacja załaduje się i pokaże oryginalne pliki muzyczne z iPhone’a.
  4. Teraz wybierz utwory, które chcesz skopiować do komputera i kliknij „Export”.
  5. Utwory zostaną przesłane na komputer.

 

Jak przenieść całą muzykę ze swojego iPhone’a na komputer PC?

3.5/5 - (2 votes)
Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *