Jak przenieść całą muzykę z iPhone na komputer PC? Poradnik

Jak przenieść całą muzykę z iPhone na komputer PC? Poradnik
0

Podpowiadamy na dwa sposoby, jak przenieść całą muzykę ze swojego iPhone’a na komputer PC.

Czy kiedykolwiek chciałeś przenieść muzykę z iPhone’a do komputera, ale nie wiedziałeś jak?

W tym artykule pokażę dwie metody jak to zrobić. Możesz wybrać iTunes, czyli oprogramowanie do zarządzania urządzeniami firmy Apple lub aplikację innej firmy.

Wykorzystanie iTunes:

  1. Upewnij się, że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja iTunes.
  2. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB. Jeśli będzie to pierwsze połączenie między urządzeniami to pojawi się powiadomienie o zaufanie dla komputera w iPhonie. Wybierz „Zaufaj”, aby kontynuować.
  3. Kliknij Plik w lewym górnym rogu okna iTunes. Następnie wybierz Urządzenia\Przenieś zakupy z „Nazwa Twojego iPhone’a”.
  4. iTunes automatycznie prześle utwory. Po przeniesieniu cała muzyka będzie z powrotem w folderze Music Library w iTunes.

Wadą tej metody jest to, że jest dostępna tylko wtedy, gdy Twoje utwory zostały kupione w iTunes. To ograniczenie ma na celu zniechęcenie do piractwa. Jeśli Twoje utwory pochodzą ze źródeł innych niż iTunes, będziesz potrzebował alternatywnego programu.

Wykorzystanie WinX MediaTrans:

WinX MediaTrans jest jedną z popularnych alternatyw dla iTunes. Ta aplikacja obsługuje transfer dwukierunkowy, co oznacza, że możesz z łatwością synchronizować utwory, listy odtwarzania, albumy z komputera na iPhone’a lub odwrotnie.

  1. Przejdź do strony WinX MediaTrans, a następnie pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze. Jest również darmowa wersja na Maca.
  2. Podłącz iPhone’a do komputera i uruchom program.
  3. Wejdź do interfejsu przesyłania muzyki iPhone’a, klikając „Music Manager” w głównym oknie. Aplikacja załaduje się i pokaże oryginalne pliki muzyczne z iPhone’a.
  4. Teraz wybierz utwory, które chcesz skopiować do komputera i kliknij „Export”.
  5. Utwory zostaną przesłane na komputer.

3.5/5 - (4)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *