Home Newsy Jak anulować subskrypcję na Apple TV?
Jak anulować subskrypcję na Apple TV?
0

Jak anulować subskrypcję na Apple TV?

7
0

Jeśli posiadasz Apple TV 4 generacji lub Apple TV 4K, możesz bezpośrednio z poziomu urządzenia zarządzać subskrypcjami. Na tę chwilę, z poziomu Apple TV możesz zarządzać subskrypcjami Apple Music, Apple TV+, Arcade, Netflix, Filmbox, Prime Video i Smithsonian.

Jak anulować subskrypcję na Apple TV?

  1. Przejdź do ekranu domowego i uruchom aplikację Ustawienia.
  2. Z menu wybierz Użytkownicy i konta
  3. W sekcji Użytkownicy wybierz użytkownika, którego subskrypcjami chcesz zarządzać
  4. W sekcji Zarządzaj wybierz Subskrypcje
  5. Na ekranie Subskrypcje wyświetlą się subskrypcje aktywne i wygasłe. Spośród aktywnych subskrypcji wybierz tą, którą chcesz anulować.
  6. Na kolejnym ekranie wyświetlą się szczegóły wybranej subskrypcji, w tym jej data ważności. Pamiętaj, że subskrypcję możesz anulować najpóźniej do 24 godzin przed datą odnowienia. Jeśli do odnowienia subskrypcji zostało mniej jak 24 godziny, nawet po anulowaniu zostanie naliczona opłata za kolejny miesiąc.
  7. Kliknij w prostokąt Twoja Subskrypcja, wyświetli się pytanie, czy chcesz anulować subskrypcję. Kliknij w przycisk Potwierdź. W zależności od ustawień, system może poprosić się o hasło do twojego Apple ID.
  8. Jeśli anulowanie przebiegło poprawnie, przy subskrypcji pojawi się komunikat Data wygaśnięcia xxxx. Od tego dnia opłaty nie będą już pobierane.

Jak sprawdzić na iPhone, czy subskrypcja faktycznie została anulowana?

Uruchom App Store, kliknij z swoje zdjęcie, wybierz subskrypcje. Wyświetli się podsumowanie wszystkich subskrypcji na twoim Apple ID.

(7)