Home Newsy Jailbreak iOS 5.1 na iPadzie 2!
Jailbreak iOS 5.1 na iPadzie 2!
2

Jailbreak iOS 5.1 na iPadzie 2!

2

iOS 5.1Od momentu kiedy firma Apple wypuściła iOS 5.1 w zeszłym tygodniu, wiedzieliśmy, że prędzej czy później w sieci ukaże się informacja o wykonanym z sukcesem jailbreak’u najnowszej wersji systemu. Opcja pierwsza, czyli ?prędzej? okazała się tutaj bardziej słuszna, a wszystko za sprawą hakera o nicku I0n1c, który przedarł się przez zabezpieczenia i wykonał jailbreak iOS 5.1 na iPadzie 2!

Kilka dni temu, inny sławny haker, a mianowicie pod2g, który odpowiedzialny jest za stworzenie jailbrake?ów takich jak Absinthe, czy też Corona ogłosił, że rozpoczął prace nad rozgryzaniem luk w najnowszym systemie Apple. Został jednak uprzedzony przez I0n1c?a, który swoim sukcesem pochwalił się na Twitterze, publikując dodatkowo zdjęcia, które mają to potwierdzić.

Jedyne co nam teraz pozostaje to poczekać na wersję jailbreak?a, która dostępna będzie dla wszystkich użytkowników. Ciekawi mnie jednocześnie, jak długo będziemy musieli czekać na rozpracowanie systemu w iPadzie 3 – czy według was będzie trudniej niż dotychczas?

https://applemobile.pl/strona-glowna/problemy-z-dzwiekiem-w-iphonie-4s-nie-zostana-rozwiazane-w-ios-5-1/

Comment(2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *