Home Newsy iWatch tematem kolejnego konceptu
iWatch tematem kolejnego konceptu
0

iWatch tematem kolejnego konceptu

0

Opinii wydanych na temat przyszłej funkcjonalności zegarka od Apple pojawiło się w sieci przynajmniej kilka. Z jednej strony ma to być urządzenie zaawansowane technologicznie, współpracujące pod wieloma względami z jabłkowym smartfonem, z drugiej zaś nieskomplikowany w opcjach gadżet, będący dodatkiem do systemu iOS jak i samego iPhone’a.

Według ostatnich doniesień czasomierz nie ma być sensu stricte typowym smartwatchem, a produktem monitorującym funkcje życiowe użytkownika. Zbierane da ne, chociażby na temat pracy serca, czy też ogólnej aktywności ruchowej wysyłane miałby by być do specjalistycznej aplikacji Heatlhbook zainstalowanej na pokładzie iPhone’a, gdzie poddawane byłyby dogłębnej analizie. Tymczasem w sieci pojawił się za sprawą szwajcarskiego serwisu DesignerEI kolejny, ciekawy koncept zegarka iWatch będący nawiązaniem do wcześniejszych prac, w których gadżet prezentuje nieco bardziej złożone podejście do tematu. Mamy więc do czynienia z mocno zakrzywionym ekranem, fizycznym przyciskiem Home oraz licznymi czujnikami umieszczonymi na bransolecie urządzenia.

Wiele z tych elementów konstrukcji miałoby mieć bezpośredni kontakt ze skórą użytkownika, co mogłoby wskazywać na dość zaawansowaną opcję monitorowania funkcji życiowych przy zachowaniu daleko idącej współpracy z iPhon’em.
Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.