Home Newsy iPhone X ma najbardziej innowacyjny ekran na rynku smartfonów
iPhone X ma najbardziej innowacyjny ekran na rynku smartfonów
0

iPhone X ma najbardziej innowacyjny ekran na rynku smartfonów

0

iPhone X od minionego piątku znajduje się w rękach pierwszych użytkowników, którym udało się nabyć to urządzenie pomimo ograniczonej ilości na rynku w dniu debiutu. Te kilka dób obcowania z flagowcem zaowocowało już pierwszymi recenzjami wideo, testami wytrzymałościowymi oraz wnikliwą oceną opiniotwórczych serwisów, które badały zarówno całe urządzenie jak i jego charakterystyczne elementy.

Serwis DisplayMate jak co roku zajął się analizą ekranu montowanego w iPhone’ach i porównał go pod względem rozwiązań konkurencji. W tym roku jednak test przyjął ciekawsze oblicze, bowiem mamy do czynienia w przypadku iPhone’a X z całkiem nowym rozwiązaniem dotyczącym jabłkowych słuchawek.

Warto nadmienić, iż przeprowadzone badanie było bardzo rzetelne i składało się z przeróżnych, często wymagających testów. Ich wynik jest zdumiewający. Zdaniem serwisu iPhone X posiada najbardziej innowacyjny ekran na rynku smartfonów, który charakteryzuje się rekordowym odzwierciedleniem kolorów, nieporównywalną z konkurencją jasnością i wydajnością przy dużym natężeniu światła w otoczeniu.

Źródło: DisplayMate

 

iPhone X ma najbardziej innowacyjny ekran na rynku smartfonów

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)