iPhone SE 4 będzie podobny do iPhone’a XR?
0

iPhone SE 4 będzie podobny do iPhone’a XR?

0

Według informatora Jona Prossera, iPhone SE czwartej generacji będzie miał prawie dokładnie taki sam wygląd jak iPhone XR.

Na YouTube został udostępniony film, w którym Prosser powiedział, że iPhone SE 4 będzie przypominał iPhone’a XR z 2018 roku. Zmiana jest wiarygodna, biorąc pod uwagę, że projekt iPhone’a SE 1 opierał się na iPhonie 5S z 2013 roku. Podczas gdy konstrukcja drugiej i trzeciej generacji ‌iPhone SE‌ jest oparta na ‌iPhone‌ 8 z 2017 roku.

Najnowsze informacje rozszerzają się na początkowe twierdzenie Prossera z sierpnia. Jednak dalej pewne kwestie są niejasne. Przykładowo temat elementów wewnętrznych i specyfikacji urządzenia. Chociaż prawdopodobnie zostanie użyty starszy sprzęt, aby obniżyć koszty. Aby zaprezentować projekt czwartej generacji iPhone’a SE, grafik koncepcyjny Apple, Ian Zelbo, stworzył rendery.

Plotki o czwartej generacji iPhone SE pojawiły się jeszcze przed wprowadzeniem modelu trzeciej generacji na początku tego roku. Najnowsze słowa Prossera zgadzają się z niedawną prognozą analityka wyświetlaczy Rossa Younga. Powiedział on, że iPhone SE nowej generacji będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz z wycięciem w górnej części wyświetlacza. W 2019 roku analityk Apple, Ming-Chi Kuo, po raz pierwszy powiedział, że Apple pracuje nad iPhonem SE z 6,1-calowym wyświetlaczem LCD. Ponieważ iPhone XR był wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz LCD z wycięciem, plotki wydają się być zgodne co do projektu nowej generacji iPhone’a SE.

źródło: macrumors.com; Ian Zelbo; FRONT PAGE TECH

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *