Home Newsy iPhone 8 i 8 Plus także nie są wolne od wad
iPhone 8 i 8 Plus także nie są wolne od wad
0

iPhone 8 i 8 Plus także nie są wolne od wad

0

Pierwsze produkty zaprezentowane na wrześniowej konferencji znalazły już swoich nabywców, szczęśliwych zaraz po zakupie lecz zaniepokojonych w chwilę później. Okazuje się, że nie tylko Apple Watch Series 3 z LTE i Apple TV 4k doskwierają pewne problemy natury technicznej o czym przekonali się niektórzy świeżo upieczeni właściciele urządzeń w pierwszych momentach ich użytkowania.

Na liście takich urządzeń znalazły się ostatnio również iPhone 8 oraz jego większy brat. Część osób bowiem skarży się na trzaski jakie słyszalne są podczas prowadzenia rozmów telefonicznych oraz FaceTime audio. Dochodzą one jedynie z wbudowanego głośnika in nie dotyczą sytuacji, w których rozmowy prowadzimy w trybie głośnomówiącym lub z wykorzystaniem słuchawek.

Problem ma dotyczyć jedynie nielicznych, choć Apple w oficjalnym komunikacie poinformowało, że już pracuje nad odpowiednim rozwiązaniem. Ma nim być aktualizacja systemu iOS 11, która to wyeliminuje problem. Oznacza to, że leży on nie po stronie sprzętowej, a oprogramowania, co jest dobrą informacją.
Mankament ten został zarejestrowany na poniższym filmie:

Źródło: The Verge

 

iPhone 8 i 8 Plus także nie są wolne od wad

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)