Home Newsy Tegoroczne MacBooki Pro z problemem
Tegoroczne MacBooki Pro z problemem

Tegoroczne MacBooki Pro z problemem

0

Ostatnio coraz częściej zdarza się firmie Apple, iż wypuszcza na rynek partię wadliwych urządzeń najnowszej generacji. Przez sieć przewijały się już głośne skargi użytkowników pod adresem puchnących baterii w iPhone’ach, czy sprawiającymi problemy ekranami w MacBookach.

To tylko nieliczne przykłady z jakimi od paru lat mamy do czynienia. Ostatnio dość mocno nagłaśniano sprawę zacinających się klawiszy w MacBookach Pro i MacBookach z ekranem o przekątnej 12 cali, czyli modelach z mechanizmem motylkowym. Apple przyznało się do istnienia problemu i w efekcie uruchomiło program darmowej wymiany klawiatury.

Tym razem spora część użytkowników komputera MacBook Pro z paskiem Touch Bar wyprodukowanego w tym roku skarży się na irytujące trzaski jakie podczas pracy komputera wydobywają się z głośników. Póki co nie wiadomo czy są one spowodowane wadą sprzętową, czy może jest to wina oprogramowania. Warto przypomnieć, że podobny problem doskwierał już komputerom od Apple kilka lat temu. Wówczas antidotum odnaleziono w aktualizacji oprogramowania.

Wydobywające się trzaski nie tylko irytują użytkowników ale mogą również prowadzić do trwałego uszkodzenia głośników.

Źródło: MacRumors

 

Tegoroczne MacBooki Pro z problemem

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)