Home Newsy iPhone 6 z wbudowanym termometrem i barometrem
iPhone 6 z wbudowanym termometrem i barometrem
0

iPhone 6 z wbudowanym termometrem i barometrem

0

Na kilka miesięcy przed premierą następcy iPhone’a 5S w sieci rysuje się obraz tego urządzenia, można pokusić się o stwierdzenie, dość zaawansowanego technologicznie. Jeśli dotychczas opublikowane plotki związane z iPhonem 6, a przynajmniej ich większość, okażą się prawdą, to będziemy mieli do czynienia z daleko idącym w odniesieniu do obecnej wersji smatrfona postępem technologicznym.

Poczynając od całkowicie przeprojektowanej konstrukcji, do której stworzenia posłużą całkiem nowe materiały, a kończąc na funkcjonalnościach, przez które przemawiać będzie sztuczna inteligencja. Obudowa urządzenia naszpikowana przeróżnymi sensorami według licznych doniesień ma być pomocna w zbieraniu informacji związanych z aktywnością życiową użytkownika. Współpraca iPhone’a z naręcznym zegarkiem od Apple, dedykowane aplikacje służące do analizy zebranych danych, to tylko część szkicu jaki rysuje się w oczach internautów.

Analityk Sun Chang Xu dodaje od siebie kolejną dawkę ciekawych informacji. Otóż nadchodząca wersja jabłkowego smatrfona ma także posiadać na stałe wbudowane czujniki odpowiedzialne za pomiar temperatury, ciśnienia oraz wilgotności powietrza. Choć na pierwszy rzut oka rozwiązanie takie może zostać uznane z bezużyteczny lub mało istotny bajer, to w praktyce precyzyjne dane pogodowe mogą znaleźć jednak szersze zastosowanie. Także to związane ze wspomnianym już monitoringiem aktywności użytkownika.

Źródło: MacRumors

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.