Home Newsy Deadlings ? informacje o grze
Deadlings ? informacje o grze
0

Deadlings ? informacje o grze

0

Ikona

Nadchodzi świt uroczych, żywych trupów, czyli niezwykła opowieść o przyjaźni, potrzebie akceptacji i Śmierci. Deadlings to nietypowa gra zręcznościowa, wymagająca strategicznego myślenia, obfitująca w mózgi, łamigłówki i czystą zabawę.

Śmierć cierpi na chroniczną samotność. Jakby tego było mało, ludzie są zajęci protestami przeciw szwędającymi się wszędzie zombie. Kosiarz postanawia działać. Uruchamia ?Projekt Deadlings?. Usuwa z ulic umarlaków, kupuje fabrykę, w której tworzy laboratorium i rozpoczyna trening i testy nadgniłych obiektów. Każdy martwiak musi przejść odpowiednia selekcję, dlatego laboratorium jest wręcz nafaszerowane zabójczymi pułapkami i zagadkami, które testują umiejętności każdego z nich. Zombie, które znalazły się w laboratorium Śmierci, różnią się od siebie unikatowymi zdolnościami. I tak np. Bonesack potrafi biegać i skakać jak nie przystało na zombie, Creep to nieumarła przyssawka, która przyczepia się do ścian i sufitów, Lazybrain w związku z totalnym zanikiem woli pozwala sobą w pełni manipulować, a Stencher opanował oryginalną technikę latania (bazującą na… gazach).

1

By pokonać zabójczy labirynt należy sprawie wykorzystywać umiejętności każdego z nich. Kluczem do sukcesu są refleks i zdolność strategicznego dowodzenia drużyną żywych trupów.

2

?Projekt Deadlings? dobiegnie końca, gdy zabójczo uroczy nieumarli pomyślnie przejdą testy na ponad 100 poziomach laboratorium. Czy im się to powiedzie? Czy Śmierć wreszcie zdobędzie prawdziwych przyjaciół?

Główne cechy gry:

  • Zabójcze wyzwanie: pokonaj ponad 100 śmiercionośnych poziomów laboratorium pełnych nietypowych zagadek i pułapek, które sprawdzą twoje umiejętności!
  • Poznaj D-Team: Każdy zombiak posiada unikatowe zdolności, pomóż Bonesackowi, Lazybrainowi, Creepowi i Stencherowi skakać, pełzać, latać, biegać w labiryncie Śmierci
  • 2 tryby rozgrywki: Zaplanuj trasę swoich nieumarłych podopiecznych w trybie strategicznym, przełącz się na zręcznościowy i przeprowadź ich przez laboratorium
  • Kolekcjonuj mózgi: Osiągaj jak najlepsze wyniki i odblokowuj osiągnięcia zbierając soczyste mózgi
  • W (martwej) grupie siła: przełączaj się miedzy umarlakami by rozwiązać bardziej skomplikowane zagadki
  • Powtórka się opłaca: Powtarzaj ukończone wcześniej poziomy by zdobyć dodatkowe nagrody i jeszcze lepsze wyniki
  • Pomóż Śmierci: On naprawdę potrzebuje przyjaciół. Serio!
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)