Home Newsy iPhone 6 na kolejnych grafikach Martina Hajka
iPhone 6 na kolejnych grafikach Martina Hajka
0

iPhone 6 na kolejnych grafikach Martina Hajka

0

Koncepcji, czy też plotek tematycznie związanych z nadchodzącym modelem iPhone’a pojawiło się w sieci tyle, iż na bazie tychże informacji można zbudować nie jeden, a kilka wersji przyszłego smartfona od Apple. Zakrzywiony, większy ekran, szafirowe szkło, aparat o rozdzielczości 8 Mpx, czy też wbudowany moduł solarny, to jedynie przysłowiowe ziarenko piasku na bezkresnej pustyni spekulacji oraz doniesień.

Tymczasem znany już zapewne wszystkim czytelnikom niniejszej strony Martin Hajek pozostaje wierny własnym stereotypom, które zdaje się mogą mieć realne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Na stronie autora pojawiła się kolejna grafika dumnie prezentująca znany z przeszłości koncept iPhone’a 6, Pro, czy może Maxi w zestawieniu z obecnie sprzedawanym modelem flagowym.

Porównanie obu wersji smartfona z Cupertino, to przy trwającej obecnie gorączce dość twardo stąpające po ziemi podejście do tego, co faktycznie może zaprezentować Apple jeszcze w tym roku.

Smukła, cieńsza obudowa, większy ekran niemal zachodzący na jej boki oraz brak przycisku Home, to całkiem prawdopodobne rozwiązania, choć w przypadku tego ostatniego podejścia może dziwić fakt, iż debiutująca technologia Touch ID nie znajdzie jednak zastosowania w przyszłym urządzeniu

A jeśli rozważyć dwa warianty?

Flagowy model obsługiwany w inny niż dotychczas sposób oraz czytnik linii papilarnych dostępny w tańszej wersji „C”?

Pytań jak zwykle wiele oraz mnóstwo domysłów, a jak znam życie efekt końcowy będzie stonowanie imponujący 🙂

Źródło: Martin Hajek

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.