Home Newsy iPhone 14 i opóźnienia w produkcji? Analitycy zabierają głos
iPhone 14 i opóźnienia w produkcji? Analitycy zabierają głos
0

iPhone 14 i opóźnienia w produkcji? Analitycy zabierają głos

0

W ciągu ostatnich miesięcy Apple i jego dostawcy zmagali się z produkcją ze względu na surowe blokady i restrykcje jakie występują w Chinach z powodu panowania COVID. Analityk Ming-Chi Kuo przychodzi z odpowiedzią.

Raport z początku tego tygodnia sugerował, że Apple i jego dostawcy zmagają się z problemami w trakcie produkcji iPhone’a 14 z powodu panującego COVID-19 w Chinach. Ponadto jeden z analityków powiedział, że produkcja iPhone’a 14 Plus/Max została opóźniona o trzy tygodnie. Teraz analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że mimo to plan dostawy Apple dla modeli iPhone’a 14 jest nadal realizowany.

Ming-Chi Kuo napisał na Twitterze, że nowy iPhone 14 Max jest w tyle, ale nadal jest pod kontrolą.

Ming-Chi Kuo pisze: „Moje ostatnie kontrole sugerują, że Apple nie zmienił planu wysyłki dla modeli iPhone’a 14 od czasu blokady w Szanghaju. iPhone 14 Max jest w tyle, ale nadal jest pod kontrolą, a dostawcy mogą pracować w nadgodzinach, aby nadrobić zaległości.”

źródło: 9to5mac.com, twitter.com/mingchikuo

iPhone 14 i opóźnienia w produkcji? Analitycy zabierają głos

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.