Home Newsy Apple przedstawia nowe paski Apple Watch Pride Edition
Apple przedstawia nowe paski Apple Watch Pride Edition
0

Apple przedstawia nowe paski Apple Watch Pride Edition

0

W czerwcu ruszy nowa kampania Pride – Shot on iPhone. Apple tym samym prezentuje nowe paski do swoich zegarków z okazji corocznej edycji „pride”

Z okazji obchodów miesiąca Pride w czerwcu, Apple wypuszcza dwa nowe zespoły Pride Edition z dynamicznymi tarczami zegarka Pride, wspierając globalną społeczność LGBTQ+ i ruch równościowy. Tegoroczna pętla sportowa Pride Edition prezentuje gradient kolorów ze słowem „pride” wplecionym bezpośrednio w pasek. Apple uruchamia również nową kampanię „Shot on iPhone” na Instagramie, która oddaje istotę artystów i postaci w globalnej społeczności LGBTQ+.

Apple z dumą opiera się na swoim długoletnim wsparciu dla organizacji wspierających LGBTQ+, które działają na rzecz wprowadzenia pozytywnych zmian, od Encircle, organizacji, która zapewnia programy i usługi afirmujące życie dla społeczności LGBTQ+ i ich rodzin, po The Trevor Project, światowa największa organizacja zajmująca się zapobieganiem popełniania samobójstw i interwencją kryzysową dla młodzieży LGBTQ+. Inne organizacje wspierane przez Apple obejmują: Equality Federation Institute, Equality North Carolina, Equality Texas, Gender Spectrum, GLSEN, Human Rights Campaign, ILGA World, The National Center for Transgender Equality, PFLAG i SMYAL. Teraz, po raz siódmy, opaski i tarcze zegarków Apple Watch Pride Edition ilustrują w jaki sposób firma wspiera i dumnie składa się ze społeczności LGBTQ+.

Tarcza zegarka Pride Threads

Ta nowa tarcza zegarka, inspirowana wieloma flagami pride, łączy w sobie kolory, które reprezentują siłę i wzajemne wsparcie ruchu LGBTQ+. Każda pojedyncza „nitka” o szczególnym kolorze przyczynia się do ogólnej kompozycji tarczy zegarka. Kolorowe nici poruszają się, gdy cyfrowa korona na Apple Watch jest obracana, ekran jest stukany lub nadgarstek użytkownika jest unoszony. Apple dołącza również nową funkcję App Clip do opakowania opaski, aby zapewnić klientom prosty i wygodny sposób na natychmiastowy dostęp do nowej, dopasowanej tarczy zegarka.

Opaska sportowa Nike w wersji Pride

Nowa opaska Nike Sport Loop w wersji Pride celebruje pełne spektrum tęczy i ma dopasowaną tęczową tarczę Nike Bounce. Wraz z kolekcją Nike Be True, Sport Loop honoruje osoby, które rozwijają sport dla przyszłych pokoleń i inspirują innych do odczuwania radości bycia autentycznie sobą. Be True jest częścią szerszego zaangażowania Nike na rzecz społeczności LGBTQ+, która koncentruje się na uznawaniu, rzecznictwie, inspiracji i edukacji.

Ceny i dostępność

  • Opaska sportowa Pride Edition i pętla sportowa Nike z edycji Pride są dostępne w cenie 49 USD.
  • Nowe opaski z serii Pride Edition można zamawiać już dziś na stronie apple.com oraz w aplikacji Apple Store i będą dostępne w sklepach Apple Store od 26 maja. Wkrótce na stronie nike.com pojawi się również opaska Nike Sport w wersji Pride Edition.
  • Nowa tarcza Pride będzie dostępna już dziś i wymaga zegarka Apple Watch Series 4 lub nowszego z systemem watchOS 8.6 oraz iPhone’a 6s lub nowszego z systemem iOS 15.5.
  • Zarówno opaska sportowa Pride Edition, jak i opaska sportowa Nike z edycji Pride są kompatybilne z każdym zegarkiem Apple Watch.

źródło: apple.com

Apple przedstawia nowe paski Apple Watch Pride Edition

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.