iPhone 14 i iPhone 14 Plus są wyposażone w zdejmowany tył ułatwiający naprawę
0

iPhone 14 i iPhone 14 Plus są wyposażone w zdejmowany tył ułatwiający naprawę

0

Według TechCrunch i CNET modele iPhone 14 i iPhone 14 Plus są wyposażone w zdejmowany tylny panel szklany. Taki zabieg ma ułatwić naprawę. To sprawia, że ​​te modele iPhone’a są pierwszymi, które można łatwo otworzyć z tyłu urządzenia od iPhone’a 4S.

Aby wymienić tylną szybę w iPhone 12 i 13, sklepy i autoryzowane serwisy Apple muszą otworzyć urządzenie od strony wyświetlacza. Następnie zdemontować elementy i zainstalować część „iPhone Rear System”, czyli obudowę iPhone’a ze wszystkimi komponentami z wyjątkiem wyświetlacza i tylnej kamery. Ta część jest przymocowana do oryginalnego wyświetlacza i tylnej kamery klienta, o ile te części również nie są uszkodzone. W przypadku iPhone’a 11 i starszych modeli z pękniętym tylnym szkłem autoryzowani przez Apple technicy po prostu wymieniają całe urządzenie. Nowa metoda dla iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus będzie dla Apple tańsza i bardziej przyjazna dla środowiska.

Wczesne demontaże iPhone’a 14 pokazują, że urządzenie można nadal otwierać również od strony wyświetlacza. Zatem ta zmiana nie powinna mieć wpływu na naprawy ekranu. Recenzje nie wspominały o iPhone’ach 14 Pro i iPhone’ach 14 Pro Max z łatwo zdejmowanym tylnym panelem szklanym. Sugeruje to, że zmiana ogranicza się do standardowych modeli.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *