Home Newsy iPhone 13 może otrzymać funkcję „always on display” wzorowaną na Apple Watch’u
iPhone 13 może otrzymać funkcję „always on display” wzorowaną na Apple Watch’u
0

iPhone 13 może otrzymać funkcję „always on display” wzorowaną na Apple Watch’u

0

Od wielu lat użytkownicy liczą, że Apple wprowadzi funkcję „always on display” do swoich smartfonów. Niestety, lata mijają, kolejne wersje systemu iOS są wypuszczane, a wspomnianej funkcji, jak nie było, tak nie ma. Wrześniowa konferencja i iPhone 13 mogą to jednak zmienić!

Dziennikarz Mark Gurmán z Bloomberg informuje, że nowe iPhone’y będą wyposażone w większe i wydajniejsze akumulatory, które mogą być używane do zasilania wyświetlaczy z częstotliwością odświeżania 120 Hz i prawdopodobnie inspirowanym na Apple Watch trybem zawsze włączonym, czyli funkcji „always on display”.

W najnowszych modelach Apple Watch wyświetlacz może pozostać ciągle włączony przy niższej jasności i zmiennej częstotliwości odświeżania. Dzięki temu użytkownicy mogą przez cały czas widzieć tarczę zegarka. Gurman twierdzi, że Apple może wprowadzić podobną funkcjonalność do iPhone’a z 2021 roku, umożliwiając klientom wyświetlanie na ekranie informacji, takich jak godzina, data i powiadomienia.

iPhone 13 może otrzymać funkcję „always on display” wzorowaną na Apple Watch’u

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *