Home Newsy MacBook Pro z wyświetlaczem mini-LED dostępny od września/listopada
MacBook Pro z wyświetlaczem mini-LED dostępny od września/listopada
0

MacBook Pro z wyświetlaczem mini-LED dostępny od września/listopada

0

W najnowszym biuletynie, Mark Gurman z Bloomberg omawia dostępność nowego MacBooka Pro z wyświetlaczem miniLED, który ma zostać ogłoszony pomiędzy wrześniem, a listopadem.

Nowy MacBook Pro ma wejść do produkcji w trzecim kwartale roku, co oznacza, że ​​według Gurmana spodziewane jest ogłoszenie najnowszego, przemodelowanego komputera MacBook Pro między wrześniem, a listopadem.

W swoim biuletynie Mark Gurman mówi, że „te nowe MacBooki miały zostać wprowadzone wcześniej, ale komplikacje związane z nowym wyświetlaczem miniLED wstrzymały produkcję”. Wyświetlacz miniLED, który Apple nazywa Liquid Retina XDR, jest już dostępny w nowym 12,9-calowym iPadzie Pro M1. Panel ten wykorzystuje 10 000 mini-LED, które zapewniają znacznie większą kontrolę nad zlokalizowanym podświetleniem, umożliwiając wyższą jasność i głębszą czerń.

MacBook Pro z wyświetlaczem mini-LED dostępny od września/listopada

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *