Home Newsy iPad OLED i prawdopodobnie lekka konstrukcja z lepszą jakością obrazu
iPad OLED i prawdopodobnie lekka konstrukcja z lepszą jakością obrazu
0

iPad OLED i prawdopodobnie lekka konstrukcja z lepszą jakością obrazu

0

Według ET News, Apple produkuje obecnie ostateczne prototypy iPadów z wyświetlaczami OLED, przy czym urządzenie skupia się na lekkiej konstrukcji i lepszej jakości obrazu.

Prototypy są podobno produkowane z koreańskimi partnerami Samsung i LG Display i pozwalają Apple na przeprowadzenie serii testów. Uważa się również, że Apple opracowuje specjalną powłokę, aby zwiększyć trwałość wyświetlacza, ze względu na jego grubość.

Mówi się, że Apple koncentruje się na nadaniu iPadowi OLED lżejszej konstrukcji i „niezrównanej jakości obrazu”, częściowo dzięki procesowi suchego trawienia, który znacznie zmniejsza wagę wyświetlacza. Firma nie wykorzystała tego procesu, aby panel OLED iPhone’a był lżejszy, ponieważ oferował już mniejszą wagę w porównaniu z poprzednimi iPhone’ami z wyświetlaczami LCD i spowodowałby wzrost kosztów, co oznacza, że ​​byłby pierwszym, który pojawiłby się na iPadzie. .

Oczekuje się, że pierwsze modele OLED „iPad” będą zawierać 11-calowego i 12,9-calowego iPada Pro. Powszechnie mówi się, że urządzenia zostaną wprowadzone na rynek w 2024 roku.

źródło: macrumors.com

iPad OLED i prawdopodobnie lekka konstrukcja z lepszą jakością obrazu

tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.