Home Newsy iOS 7 zdradza pojawienie się nowej wersji Apple TV
iOS 7 zdradza pojawienie się nowej wersji Apple TV
0

iOS 7 zdradza pojawienie się nowej wersji Apple TV

0

Do sieci zaczyna napływać coraz więcej informacji związanych z możliwym pojawieniem się kolejnej wersji Apple TV. Urządzenie pozostawione od dłuższego czasu w cieniu przez giganta z Cupertino zdaje się nabiera rumieńców i powraca do świata żywych.

Jakiś czas temu portale technologiczne obiegła informacja, iż trwają prace nad uatrakcyjnieniem tego właśnie produktu. Miałby on zyskać całkiem nowe oblicze nie tylko pod kątem konstrukcji ale także zainstalowanego oprogramowania, które wniesie przy okazji innowacyjne funkcjonalności. Nadejście kolejnej wersji softu kompatybilnego z Apple TV może zdradzać poniekąd informacja zaszyta w systemie iOS 7.1 beta. W kodzie odnaleziono bowiem dane opisujące niniejsze oprogramowanie jako AppleTV4,1 przystosowane do pracy z kontrolerami do gier.

Czym będzie nowe Apple TV?

Mogą zatem potwierdzić się wcześniejsze plotki o tym jakoby nowa wersja jabłkowej przystawki TV była również czymś w rodzaju konsoli do gier.

Spekuluje się, iż soft trafi w ręce użytkowników w przeciągu paru miesięcy, a kto wie, czy nie nastąpi to już wraz z premierą iOS 7.1.

Źródło: 9To5Mac

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.