Home Newsy Inteligentny zamek Gearda tedee z prestiżowym certyfikatem Approved Smart Home Product AV-TEST
Inteligentny zamek Gearda tedee z prestiżowym certyfikatem Approved Smart Home Product AV-TEST
0

Inteligentny zamek Gearda tedee z prestiżowym certyfikatem Approved Smart Home Product AV-TEST

0

Polski zamek marki tedee powered by Gerda otrzymał prestiżowy certyfikat „Approved Smart Home Product”, przyznawany przez AV-TEST. Ta niezależna organizacja i laboratorium zajmuje się na co dzień testowaniem oprogramowania oraz urządzeń IoT. Zamek tedee został doceniony za wiele funkcji, a przede wszystkim za wysoki poziom bezpieczeństwa. AV-TEST zwróciło szczególną uwagę na fakt, że tedee to najmniejszy i najcichszy ze smart locków przebadanych do tej pory przez to laboratorium.

AV-TEST testował i oceniał tedee w zakresie danych technicznych, aplikacji, bezpieczeństwa transmisji Bluetooth i komunikacji z serwerem oraz polityki prywatności. Podsumowanie całego testu można przeczytać poniżej.

Jesteśmy dumni, że tedee otrzymał prestiżowy certyfikat Approved Smart Home Product AV-TEST. Tym bardziej, że mamy bardzo dużą konkurencję, a lista dostępnych na rynku smart-locków robi się coraz dłuższa. Jednak to tedee jest najmniejszym i najmocniejszym inteligentnym zamkiem na rynku. Wyróżnienie AV-TEST jest dla nas zarówno dużą nobilitacją, jak i motywacją do dalszej pracy nad rozwojem oraz integracją naszego zamka z popularnymi systemami smart home – mówi Andrzej Kaszycki, wiceprezes zarządu tedee.

– Cieszymy się, że smart lock tedee powered by Gerda został nagrodzony certyfikatem AV-TEST. To efekt pracy kilku podmiotów oraz wieloletniego doświadczenia i ekspertyzy firmy Gerda w zakresie bezpieczeństwa i innowacji. W najbliższym czasie dalej będziemy pracowali nad rozwojem i integracją tedee z kolejnymi aplikacjami i systemami smart home – komentuje Paweł Bijata, dyrektor ds. marketingu w firmie Gerda.

Zamek tedee może dołączyć do grona produktów, których bezpieczeństwo nie jest jedynie dodatkiem, lecz fundamentem całego projektu. Dzięki naszej współpracy producent poprawił politykę prywatności i wzorowo poradził sobie ze wszystkimi aspektami przeprowadzonych testów certyfikacyjnych.  Dlatego AV-TEST przyznaje zamkowi i bridge’owi tedee certyfikat „Approved Smart Home Product”.

Inteligentny zamek Gearda tedee z prestiżowym certyfikatem Approved Smart Home Product AV-TEST

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *