Home Newsy Intel nie wyprodukuje modemu 5G dla Apple! Kto go zastąpi?
Intel nie wyprodukuje modemu 5G dla Apple! Kto go zastąpi?
0

Intel nie wyprodukuje modemu 5G dla Apple! Kto go zastąpi?

0

Apple oraz Qualcomm doszli do porozumienia. Podpisana została również umowa pomiędzy firmami. Co to oznacza dla użytkowników?

Apple poinformowało o nowej współpracy w swoim oświadczeniu. Umowa została zawarta na sześć lat, jednakże za zgodą obu stron może zostać przedłużona o następne dwa. Umowa zaczęła obowiązywać od 1 kwietnia 2019 roku (idealna data😅).

Intel potwierdził zaprzestanie pracy nad chipami 5G dla Apple. Dzisiejsze urządzenia wyposażone są w chipy 4G od Intela, których miejsce prawdopodobnie zajmą chipy 5G od Qualcomma. Dyrektor generalny Intel’a powiedział, że firma nie zamierza rezygnować z prac nad technologią 5G – wręcz przeciwnie, będą starali się ją rozwijać.

Intel nie wyprodukuje modemu 5G dla Apple! Kto go zastąpi?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.