Home Artykuły Jak i po co instalować zmodyfikowaną aplikację YouTube++
Jak i po co instalować zmodyfikowaną aplikację YouTube++

Jak i po co instalować zmodyfikowaną aplikację YouTube++

0

YouTube jest znany wszystkim użytkownikom smartfonów z systemem IOS lub Android. Oglądamy na nim swoje ulubione kanały , słuchamy muzyki i wszystko to otrzymujemy za darmo. Wszystko brzmi bardzo dobrze, ale jak wszystko inne tak i YouTube nie jest pozbawione ograniczeń. Do głównych braków można zaliczyć brak możliwości pobierania i zapisywania filmów, oraz brak odtwarzania danego filmiku w momencie zablokowania ekranu lub wyjścia z aplikacji. Ale czy na pewno nie da się tego w żaden sposób uzyskać? Otóż odpowiedż brzmi…DA SIĘ! Jedną z metod obejścia ograniczeń jest aplikacja YouTube++ dostępna na urządzenia z nadgryzionym jabłkiem bez konieczności posiadania Jailbreak’a i instalacji bez użycia komputera. Zapraszam do poradnika, gdzie pokażę jak w łatwy sposób zainstalować aplikację na swoim urządzeniu.

UWAGA! Aplikacje na swoim urządzeniu instalujecie na własne ryzyko, nie ponoszę odpowiedzialności za zbanowane konto, lub spowodowane uszkodzenia.

 

Instalacja

1. Pierwszym krokiem jest wejście przez Safari w podany link https://appvalley.vip/app/
2. Wybrać aplikacje YouTube++, naciśnięcie na nią spowoduje przejście do okienka instalatora.
3. Na obecnej stronie należy nacisnąć przycisk „install as duplicate”(będziemy posiadać aplikację „zwykłą” i zhackowaną), lub „install over original”(zastąpienie oryginalnej aplikacji zhackowaną)
4. Po zainstalowaniu aplikacja nie otworzy się z powodu nieznanego błędu programisty. Rozwiązaniem tego problemu jest przejście do ustawień, następnie do ustawień „ogólnych”, i do „zarządzania urządzeniami”. Kolejnym krokiem jest wybranie interesującego nas YouTube++ i naciśnięcie „ufaj”.
5. Po wykonaniu wszystkich kroków powinieneś móc otworzyć aplikację.

 

Aplikacja sama w sobie

Gdy już włączymy aplikację naszym oczom ukazuje się na pierwszy rzut oka to samo co na zwykłym YouTub’ie. Parę chwil z YouTube++ pozwala poznać plusy wersji z plusami. Na dolnym pasku ujawnia się nam nowa opcja o nazwie „downloads”, w której będą zapisywać się nasze pobrane filmiki.

Samo pobieranie jest banalnie proste i intuicyjne. Wystarczy, że wybierzemy interesujący nas filmik i klikniemy na kropki w prawym górnym rogu (te same, dzięki którym zmieniamy jakość) i klikniemy opcję „download”, która po wybraniu przeniesie nas do okna wyboru jakości w jakiej ma być pobrany dany materiał.

Pobrany materiał jak już wspomniałem wyżej znajdziemy w folderze „download”.

Oprócz samego pobierania możemy w końcu zablokować telefon i słuchać muzyki prosto z aplikacji, oraz sterować prędkością odtwarzanego filmiku.

 

Kilka słów na koniec

Na zakończenie dodam od siebie, iż testuje aplikacje YouTube++ od kilku dni, i stwierdzić mogę jedno…jest super! Pobieranie, słuchanie w tle wszystko czego zawsze brakowało mi w „zwykłym” YouTub”ie od teraz jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Jedyną bolączką tej aplikacji są wyskakujące raz na jakiś czas reklamy w dolnej części aplikacji, na szczęście podczas oglądania filmików się nie pojawiają.

Jak i po co instalować zmodyfikowaną aplikację YouTube++

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!