Home Newsy iMac Pro już dostępny w Polsce niemalże od ręki
iMac Pro już dostępny w Polsce niemalże od ręki
0

iMac Pro już dostępny w Polsce niemalże od ręki

0

Najmocniejszy komputer od Apple trafi do rąk niewielkiej grupy użytkowników ze względu na swoją wysoką cenę jaką życzy sobie producent nawet za model o najniższej konfiguracji. Niemniej jednak znajdą się zapewne osoby, dla których tak szybka maszyna niezbędna będzie w realizacji profesjonalnych projektów i sięgną one po portfel, a raczej worek z pieniędzmi.

Komputer trafił do sprzedaży 14 grudnia ubiegłego roku jednak nie był dostępny wszędzie, a do tego czas oczekiwania datowany był w najlepszym przypadku na koniec grudnia lub początek tego roku. W chwili obecnej można już jednak tryumfalnie zakomunikować, iż iMac Pro dostępny jest niemalże od ręki w polskim oddziale sklepu internetowego Apple Store. Czas oczekiwania na wysyłkę maszyny w najprostszej konfiguracji, czyli procesorem 8-rdzeniowym, to 1-3 dni roboczych.

Nieco gorzej sytuacja wygląda z komputerem o mocniejszej konfiguracji. Na wersję z procesorem 10-rdzeniowym poczekamy od 1 do 2 tygodni, a modele 14 i 18-rdzeniowe wymuszą na nabywcy nieco więcej cierpliwości, bo kurier zapuka do drzwi dopiero po 4, 6 tygodniach. Urządzenie iMac Pro można także nabyć już u polskich pośredników sprzedażowych. Trzeba jednak posiadać na koncie minimum 23.999 zł.

 

iMac Pro już dostępny w Polsce niemalże od ręki

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *