Home Newsy HonemongOS – pierwsze zrzuty ekranu nowego systemu Huawei.
HonemongOS – pierwsze zrzuty ekranu nowego systemu Huawei.
0

HonemongOS – pierwsze zrzuty ekranu nowego systemu Huawei.

0

Jak zapewne wiecie, Chiński Huawei został delikatnie mówiąc „zniszczony” przez amerykański rząd sankcjami, co poskutkowało zakazem używania Androida na pokładzie ich smartfonów. Do sieci jednak trafiły zrzuty najnowszego systemu Huawei, który będzie preinstalowany w nowych smartfonach marki. Zapraszam!

Jak zapowiada Global Times, na rynku globalnym możemy spodziewać się nazwy OakOS a w Chinach tytułowego HonemongOS. Zrzuty ekranu nie pokazują zbyt wiele, możemy na nich zobaczyć tylko interfejs różnych ustawień w menu. Zrzuty zostały opublikowane przez oddział Huawei Central.

Od dnia 19 sierpnia wchodzi prawo, które zakazuje Amerykańskim firmom handlu z Huawei’em, co oznacza brak amerykańskich rozwiązań w urządzeniach tej marki.

HonemongOS – pierwsze zrzuty ekranu nowego systemu Huawei.

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/