Home Newsy HBO GO zostanie usunięte, a jego miejsce zastąpi nowa usługa!
HBO GO zostanie usunięte, a jego miejsce zastąpi nowa usługa!
0

HBO GO zostanie usunięte, a jego miejsce zastąpi nowa usługa!

0

Usługa i aplikacja, która dotychczas istniała pod nazwą „HBO GO” zostaną zamknięte pod koniec lipca tego roku. Wszystko ze względu na uruchomienie nowej aplikacji i serwisu HBO Max, czyli spółki-matki HBO.

Według właściciela HBO, czyli WarnerMedia, większość klientów korzystających z usług HBO GO będzie mogła korzystać z HBO Max, co oznacza, że aplikacja HBO GO nie będzie i nie jest już potrzebna. Oznacza to, że aplikacja zostanie usunięta do dnia 31 lipca, a HBO Go będzie dostępne w internecie natomiast do dnia 31 sierpnia.

Pierwszą aplikacją HBO do transmisji strumieniowej była HBO GO, uruchomiona w 2010 roku w celu umożliwienia abonentom HBO przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych i filmów HBO. HBO w 2015 r. Wprowadziło HBO Now, niezależną miesięczną usługę przesyłania strumieniowego niepowiązaną z abonamentem kablowym.

Źródło: macrumors

HBO GO zostanie usunięte, a jego miejsce zastąpi nowa usługa!

 

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!