Kto jest głodny, ma iPhone’a i chce zniżkę na jedzenie?
Kto jest głodny, ma iPhone’a i chce zniżkę na jedzenie?
0

Kto jest głodny, ma iPhone’a i chce zniżkę na jedzenie?

0

Czy jesteś miłośnikiem dobrego jedzenia, ceniącym sobie różnorodność kulinarną oraz swobodę wyboru? Chciałbyś do tego zaoszczędzić? Idealnym rozwiązaniem jest więc dla Ciebie OpenCard.

OpenCard to program, który w całej Polsce daje zniżkę 50 proc. na jedzenie lub 30 proc. na cały rachunek łącznie z napojami i alkoholem. Do wyboru jest ponad 550 restauracji serwujących dania tradycyjnej kuchni polskiej, europejskiej, meksykańskiej, indyjskiej, bałkańskiej czy afrykańskiej.

Karta OpenCard pozwala nie tylko na uzyskanie rabatu jej posiadaczowi, ale również towarzyszącym mu przyjaciołom – nawet do 12 osób. Rabaty można wykorzystywać przy każdej wizycie w restauracji.

– OpenCard jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą częściej wychodzić do restauracji, jak i tych którzy jedzą na mieście z czystego pragmatyzmu – zachęca Mateusz Warpas z OpenCard. – W obu przypadkach rabaty, które zapewnia OpenCard pozwolą jeszcze częściej kosztować różnorodnych dań, nierzadko wychodzących spod ręki najlepszych szefów kuchni.

Tworząc program staramy się różnicować rodzaj kuchni  i restauracji tak, aby niezależnie czy wybieramy się na wystawną kolację czy po prostu chcemy zjeść szybki obiad z przyjaciółmi, lokale z OpenCard były pierwszym wyborem. Po co przepłacać skoro można zjeść tanio i dobrze dzięki naszej karcie? – dodaje Warpas.

Chcesz zacząć korzystać? KLIKNIJ TUTAJ

Artykuł sponsorowany

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *