Funkcja kilku kont użytkowników w Apple TV

Funkcja kilku kont użytkowników w Apple TV

0

Obecnie niewiele wiadomo jest na temat nowych funkcji jakie pojawią się w oprogramowaniu od Apple, które zadebiutuje już podczas WWDC 2017 w czerwcu. W sieci dotąd nie pojawiła się ani jedna plotka sugerująca jakich zmian względem poprzedniego softu można się spodziewać, co na blisko dwa miesiące przed premierą jest przynajmniej dziwne.

Największą ciekawość wzbudzają oczywiście systemy iOS 11 oraz następca macOS Sierra, choć w stajni Apple znajdują się przecież jeszcze platformy watchOS oraz tvOS.

To właśnie na temat tego ostatniego zaczęto rozpisywać się niedawno w sieci. Wszystko za sprawą izraelskiego serwisu The Verifier, który twierdzi, iż kolejna, duża wersja tego oprogramowania przyniesie między innymi funkcję pozwalającą na przełączanie się pomiędzy użytkownikami oraz opcję picture-in-picture.

Redaktorzy serwisu uważają, że platforma tvOS 11 umożliwi dodawanie kilku kont użytkownika i proste przełączanie się między nimi. Każde z kont da pełen dostęp do zakupionych aplikacji, czy materiałów multimedialnych użytkownika, a także pełen dostęp do aplikacji Zdjęcia, czy usługi Apple Music.
Warto napisać, iż jeśli powyższa opcja faktycznie ujrzy światło dzienne, to można mieć nadzieję, że pojawi się ona również w systemie iOS 11.

Funkcja picture-in-picture ma działać na podobnych zasadach jak w systemie iOS, czy macOS.

Źródło: The Verifier

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *