0

Fakturowanie z generowaniem plików jpk na macOS

Fakturowanie z generowaniem plików jpk na macOS
0

Program do wystawiania i wysyłania faktur – FakturaLight to zupełnie nowy program upraszczający i przyspieszający nużące wypełnianie faktur. Dzięki zastosowaniu bibliotek wieloplatformowych Qt, program działa natywnie na systemach zarówno Windows i macOS. Jedna licencja na firmę umożliwia dostęp zarówno do bazy zewnętrznych jak i wewnętrzne dla wielu stanowisk niezależnie od systemu (macOS lub Windows). Licencja dostępna jest na rok i zapewnia darmowe aktualizacje podczas jej trwania. Zapraszamy do odwiedzenia strony programu pod podanym adresem: https://www.fakturalight.pl/

Program do wystawiania i wysyłania faktur – FakturaLight to zupełnie nowy program upraszczający i przyspieszający nużące wypełnianie faktur. Dzięki zastosowaniu bibliotek wieloplatformowych Qt, program działa natywnie na systemach zarówno Windows i macOS. Jedna licencja na firmę umożliwia dostęp zarówno do bazy zewnętrznych jak i wewnętrzne dla wielu stanowisk niezależnie od systemu (macOS lub Windows). Licencja dostępna jest na rok i zapewnia darmowe aktualizacje podczas jej trwania. Zapraszamy do odwiedzenia strony programu pod podanym adresem: https://fakturalight.pl/

Program posiada wiele ciekawych opcji i możliwości, dzięki czemu wystawianie i wysyłanie faktur staje się szybsze i łatwiejsze. FakturaLight zaczytuje większość danych z bazy do pamięci, dlatego później reaguje natychmiastowo na każde polecenie, a na dodatek interfejs jest przejrzysty uprzyjemniając tym pracę z programem. Intuicyjność i możliwości FakturaLight to bardzo duża zaleta, jedną z nich jest możliwość dodania logo firmy do drukowanych dokumentów.

FakturaLight obsługuje wszystkie najważniejsze dokumenty sprzedaży: faktura VAT(23%,8%,5%,0%, oo, np, zw), odwrotne obciążenie, pro formę, marżę, MK, zaliczkowa i końcowa, korektę, notę korygująca, paragon, na dodatek także w języku angielskim.

FakturaLight bezpiecznie zarządza danymi do faktur i wszelakimi kontaktami –  wszystkie dane są przechowywane i pozostają wewnątrz firmy, na jej urządzeniach.

Program umożliwia szeroko pojętą edycję każdej wykonywanej akcji, umożliwiając chociażby edycje i usuwanie starych faktur, oraz wykonywanie kopii zapasowej wraz z plikiem do jej przywrócenia. Oczywiście w programie mamy możliwość generowania plików JPK w środowisku macOS.

Po uruchomieniu programu, nawet najbardziej oporny na nowinki technologiczne użytkownik potrafiłby korzystać z programu. Jest przejrzysty i przede wszystkim instynktownie uruchamia się poszczególne funkcje.

Plusy:
+ przyjazny i intuicyjny interfejs
+ bardzo szybka praca z już wprowadzonymi danymi
+ możliwość pracy w sieci
+ seryjny wydruk i wysyłka mailowa
+ błyskawicznie działające sortowanie oraz filtrowanie
+ tworzenie i przywracanie kopii zapasowej
+ eksport danych do programów księgowych Subiekt/Rachmistrz
Minusy:
– brak obsługi wielu kont
– mało rozbudowana wersja z magazynem, uniemożliwiająca prowadzenie złożonych składów towarowych

Więcej szczegółowych informacji na temat programu FakturaLight znajdziecie Państwo pod podanym adresem: https://fakturalight.pl

Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *