0

?Ekscytujący wrzesień? ? czy Apple naprawdę zamierza wypuścić nowego iPhone?a i iPada w tym samym czasie?

0

AppleApple coraz mocniej przygotowuje się do wejścia z impetem w ostatnim kwartał bieżącego roku, w czasie którego mamy być świadkami, ?ekscytującego września?. Co w ostatnim z letnich miesięcy w tym roku będzie takiego wyjątkowego? Mianowicie fakt, że firma spod znaku nadgryzionego jabłka ma zamiar zaprezentować nową generację iPhone’a oraz jednocześnie pomniejszoną wersję iPada – przynajmniej tak twierdzą źródła bezpośrednio związane z łańcuchem dystrybucyjnym przedsiębiorstwa.

Chociaż w zeszłym roku iPhone pojawił się w październiku, to patrząc na standardowe praktyki Apple i schemat okienka startowego do jakiego przyzwyczaiła nas firma, o wiele bardziej prawdopodobne jest, że słuchawka pojawi się we wrześniu.

Co do samego iPada, to raczej nie spodziewalibyśmy się urządzenia o wiele wydajniejszego od obecnej generacji tabletu wyprodukowanego przez Apple – o wiele bardziej prawdopodobne jest to, że na rynku w końcu pojawi się często wspominany w sieci, iPad Mini. To posiadające niespełna osiem cali urządzenie o rozdzielczości 1024×768 pikseli mogłoby spotkać się z ogromnym zainteresowaniem ze strony konsumentów, pomimo tego iż przedstawiciele Apple cały czas zastrzegają się w oficjalnych komunikatach, że nie mają zamiaru rozpoczynać sprzedaży niepełnowymiarowych urządzeń.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *